Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

Бути активним без вигорання

Бути активним без вигорання

Професійне та емоційне вигорання — це синдром, який розвивається на фоні хронічного стресу і призводить до загального виснаження організму людини. Останніми роками розширился не тільки кількість симптомів вигорання, але і збільшився перелік професій представники яких схильні до небезпечного синдрому вигорання. Це соціальні робітники, лікарі, вчителі, консультанти та працівники громадського сектору.
Наші партнери центр АХАЛАР мають важливий соціально-корисний проект по навчанню тренерів проти вигорання. Метою проєкту є актуалізація теми професійного та емоційного вигорання серед працівників громадського сектору. Ми ділимося тематичними напрацюваннями наших партнерів, як одним з результатів по завершенню проєкту "Працювати інтенсивно без вигорання".


Вигорання на роботі – біда 21-го століття. На тлі стрімкого науково-технічного і гуманітарного розвитку суспільства життя від нас вимагає щораз більшої віддачі душевних сил і енергії. До ризику вигорання схильні переважно представники допомагаючих професій: лікарі, психологи, соціальні працівники, а також представники суміжних професій, які працють з людьми: педагоги, юристи, правозахисники, рятувальники, журналісти, інші. Ця брошура є коротким путівником для того, щоб зберігати працездатність і розвивати навички стійкості до життєвих незгод та йти в ногу з прогресом людства.

http://ehrh.org/1.Ukr_methodologi.pdf

http://ehrh.org/1.Russian_methodologi.pdf

http://ehrh.org/1.Georgian_methodologi.pdf

http://ehrh.org/1.English_methodologi.pdfЖиття в сучасному соціумі вимагає від нас щораз більше уваги й зайнятості. Ми розриваємося між роботою, навчанням, обов'язками і домашніми клопотами. А постійний стрес не залишає шансів на те, щоб ми встигали відновлюватися і відчували задоволення від життя. Саме таким чином ми можемо опинитися заручниками синдрому вигорання. Особливо це стосується хелперів, інакше кажучи, людей, які прагнуть допомогти іншим людям. Для того, щоб впоратися із "таємним ворогом" 21 століття, потрібно бути обізнаним і навченим. У цій брошурі експерти постаралися підготувати інформацію для тих, хто хотів би змоделювати тренінг із профілактики вигорання і провести його в своїй організації, колективі або співтоваристві. Особливо це стосується педагогів і тренерів.

http://ehrh.org/2.Ukr_methodologi.pdf

http://ehrh.org/2.Russian_methodologi.pdf

http://ehrh.org/2.Georgian_methodologi.pdf

http://ehrh.org/2.English_methodologi.pdf