Ресурс 1

+38 (0462) 610-508

ehrh.che@gmail.com

Освітній дім прав людини в Чернігові

27 травня команда Освітнього дому прав людини взяла активну участь у всеукраїнському Велодні у місті Чернігові! Ми разом з друзями та чудовими волонтерами проїхалися вулицями нашого старовинного зеленого міста та поспілкувалися з велоспільнотою про права людини на велопікніку після заїзду. Цього року у Чернігові зібралося 1519 учасників велопробігу.

Дякуємо всім учасникам, волонтерам та організаторам Велодня за можливість долучитися до велопробігу у підтримку здорового та активного способу життя!

Загальна інформація:

Велодень – це всеукраїнська акція, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст. Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях. Акція ніколи не була політичною і є проявом доброї волі велосипедистів України.